+421 908 15 16 17 | info@zalozeniesrocky.sk | 08:00 – 18:00 |

VIRTUÁLNE SÍDLO FIRMY V BRATISLAVE

Virtuálne sídlo firmy v Bratislave

Každá spoločnosť musí mať zaregistrované sídlo v Obchodnom registri. Preto je pri zakladaní firmy potrebné hneď zadefinovať, kde sa sídlo firmy bude nachádzať.

Sídlo firmy vo vlastných priestoroch

Väčšina začínajúcich podnikateľov vyberá sídlo svojej prvej firmy v adrese bydliska jedného zo spoločníkov. Je to najlacnejšie riešenie, môže postačovať pre malého podnikateľa, ktorý nepotrebuje kanceláriu a vykonáva svoju podnikateľskú činnosť z domu. Niektoré profesie nevyžadujú kancelárie, sklady a len jednoducho podnikajú z vlastných bytových priestorov.

Lenže takéto sídlo firmy v adrese bydliska prináša aj niekoľko nevýhod a medzi ne patrí hlavne nemožnosť stretnutia s klientmi, spolupracovníkmi, obchodnými partnermi, ďalej rušenie rodiny, návšteva orgánov štátnej správy priamo v mieste bydliska. Taktiež sídlo firmy v bydlisku môže evokovať pre potenciálnych klientov nedôveru a viesť k zlému menu firmy.

VIRTUÁLNE SÍDLO FIRMY

OD 7,90 €/ mesiac
  • v Rači, ulica Karpatské námestie 10A
  • v Ružinove, ulica Doležalova 15
  • v Starom meste, ulica Lermontovova 3
  • v Petržalke, ulica Budatínska 16

Virtuálne sídlo firmy

Preto je vhodnejšie registrovať sídlo s.r.o. buď vo vlastnom nebytovom priestore, či už v kancelárii alebo budove, prípadne využiť registráciu virtuálneho sídla firmy u poskytovateľa virtuálnych sídiel.

Tým Vám odpadne stres z rušenia rodiny, rovnako aj skutočnosť, že prácu si neberiete so sebou domov, aj keď podnikatelia rozmýšľajú a pracujú “ako sa hovorí 24 hodín denne”. Rovnako stretnutia klientov v reštauráciách a kaviarniach nemusia byť ideálnym riešením a nemusia vzbudzovať dôveru vo Vašu firmu.

S poskytovateľom virtuálnych sídiel sa dá vopred dohodnúť na čase, kedy sa virtuálne sídlo firmy dá využiť aj ako dočasná kancelária. V prípade, že nepotrebujete kanceláriu 5 dní v týždni 8 až 10 hodín, tak využitie služby dočasnej kancelárie je úplne ideálnym riešením pre Vás.

Moderne zariadené kancelárske priestory sú potom pre Vašich klientov a obchodných partnerov príjemnejšie a viac Vám budú dôverovať, ako keby Vás museli navštevovať napríklad doma alebo v kaviarni.

Samozrejme je na Vás pre aký typ sídla firmy sa rozhodnete.

 

Virtuálne sídlo firmy v Bratislave

Naša spoločnosť dlhodobo spolupracuje s poskytovateľom virtuálnych sídiel a to Mojesidlo.sk, ktorý má podľa nás najlepší pomer cena vs. poskytnutá služba.

Mojesidlo.sk ponúka momentálne virtuálne sídlo firmy v Bratislave v týchto lokalitách:

Spolu so zmenou sídla firmy treba urobiť aj zmeny v s.r.o.. Obe tieto služby zabezpečíme za Vás bez nutnosti behať po úradoch.

Ak máte záujem o niektoré z virtuálnych sídiel, stačí vyplniť formulár nižšie a my Vás budeme kontaktovať hneď, ako to len bude možné.

ZANECHAJTE NÁM SVOJ KONTAKT, ZAVOLÁME VÁM SPÄŤ

Logo zalozeniesrocky